Зарахування вхідних платежів - до 17:00


Прийом вихідних платежів за допомогою Інтернет-банку «Приват24 для бізнесу» - цілодобово. Платіжне доручення в валюті буде виконано і кошти з кор.рахунку будуть перераховані на адресу бенефіціара (одержувача) з поточною датою валютування за умови, що воно відправлено банком у вигляді SWIFT-повідомлення:

 • JPY                      06:30
 • BYN                     11:00
 • RUB / KZT / CZK  11:30
 • CHF                     14:30
 • SEK                      15:30
 • NOK/ EUR / PLN / GBP / USD* - 16:30

 

Реквізити валютного рахунку можна сформувати в «Приват24 для бізнесу», меню «ЗЕД - Валютні операції» по кнопці «Реквізити». За посиланням Інструкція / Відео

 

 

Що таке Запит на додаткові ЗЕД-документи?
Коли в банку недостатньо документів для здійснення аналізу фінансової операції за конкретним ЗЕД-договором або надані клієнтом документи оформлені з помилками, Банк формує додатковий Запит.

Де ознайомитися із Запитом на надання додаткових документів за ЗЕД-договором?
У «Приват24 для бізнесу» в меню  -> «ЗЕД» -> «Валютні операції», розділ «Договори».
Знайдіть договір в статусі «Повернений».
Зайдіть в договір.
Під написом «Повернений» ви побачите інформацію про запит. Для ознайомлення із запитом перейдіть до перегляду документів по кнопці «Документи до договору».
Детальніше у відео

Раніше Ви надали до банку всі документи під договір. Ви бачите ці сканкопіі під договором, але банк все одно їх запрашує. Що з ними не так?
Скоріш за все в наданих Вами документах є помилки.

Розглянемо кілька прикладів:

Банк просить надати Інвойс. Зверніть увагу на оформлення інвойсу, наявність в ньому посилання на номер і дату ЗЕД-договору.

Банк просить надати Договір. Зверніть увагу на оформлення договору, наявність в ньому таких параметрів як:

 • банківські реквізити сторін договору - резидента і нерезидента. Банківські реквізити повинні обов'язково містити: IBAN - це номер банківського рахунку клієнта в банку, SWIFT CODE / BIC банку, Найменування банку;
 • контракт повинен бути завірений по обидва боки - з боку резидента і нерезидента (це може бути печатка та підпис або тільки підпис, якщо будь-яка сторона контракту працює без печатки).

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з валютним менеджером, закріпленим за Вашим підприємством:

 • тел. 3700 (безкоштовно з мобільного) -> слідуючи підказкам голосового меню, виберіть «Консультація по ЗЕД»;
 • тел. +38 (073) 900 00 10 (вартість дзвінків - згідно з тарифами оператора).

Де можна ознайомитися з шаблоном нового Договору позики (з 07.02.2019)?
Новий шаблон Договору Позики (актуальний з 07.02.2019)  за посиланням

Де можна ознайомитися з формою звітності 4PX 'Дані про стан заборгованості, розрахунки та планові операции за кредитами та іншими зобов'язаннями за договором із нерезидентом'?
Клієнтський інтерфейс 4PX Дані про стан заборгованості за посиланням

З якою періодичністю необхідно надавати в банк звіти за формою 4рх?

Щомісяця до 3-го числа наступного місяця.

Пам'ятка клієнтубслуговування кредитів від нерезидентів" - за посиланням

Про сплату комісій за обслуговування кредитів від нерезидентів.
З 01.06.2019 змінилися рахунки для комісій по продукту "Кредити від нерезидентів":
п.23. Внесення інформації до - АІС "Кредитні договори з нерезидентами"  - 1 200.00 грн з ПДВ - * Разова комісія. Оплачується клієнтом самостійно після перевірки документів Банком за реквізитами:
ЄДРПОУ 14360570,р/р UA073052990000029095859200000. Призначення платежу: ЄДРПОУ, Найменування клієнта. За внесення інформації до АIC, кредитна угода з нерезидентом № .... від ....., з ПДВ.
п.25. Формування щомісячної звітності "Дані про стан заборгованості, розрахунки та планові операції за кредитами та іншими зобов’язаннями за договором з нерезидентом" - 240.00 грн з ПДВ -
Оплата створюється щомісячно та автоматично:
нарахування комісії з 3570* клієнта на 6396 (⅚*) // 3622 (⅙*), закриття заборгованості з поточного рахунку клієнта на 3570* клієнта. (* від суми тарифу)

Залишились без змін:
п.22. Обслуговування кредитів від нерезидентів: Перевірка пакету документів для отримання резидентами кредитів, позик, поворотної фінансової допомоги в іноземній валюті від нерезидентів - 1 800.00 грн - *Разова комісія. Сплачується клієнтом самостійно в день надання пакету документів до банку за реквізитами:
ЄДРПОУ 14360570, р/р UA293052990000065106909079001

п.24. Обслуговування кредитів від нерезидентів: Надання клієнтам банку довідки про стан розрахунків за договорами кредитів, позик, поворотної фінансової допомоги від нерезидентів (в т.ч. для передачі їх на обслуговування в інший банк) - *Разова комісія. Сплачується клієнтом самостійно в момент її надання за кожним договором за реквізитами: ЄДРПОУ 14360570, р/р UA293052990000065106909079001

ЗЕД. Експорт послуг/робіт (крім транспортних або страхових). Документи не потрібні.

ПриватБанк впроваджує схеми валютного контролю з практично повним скасуванням документообігу
для клієнтів – експортерів послуг (крім транспортних або страхових). Банку достатньо один раз переконатися, що валютні кошти, які надійшли на вашу адресу, є виручкою від експорту послуг (крім транспортних або страхових).

Для цього ми пропонуємо кілька варіантів:

 1. Якщо ви – приватний підприємець та згідно з кодами КВЕД є фрилансером (програмістом, дизайнером, перекладачем, копірайтером, консультантом тощо), то досить один раз передати в банк Лист для зарахування платежів за послуги, яким підтверджуєте, що всі валютні платежі на вашу користь є виручкою від експорту послуг (крім транспортних або страхових). Інвойси або акти виконаних робіт надавати в банк не потрібно.
 2. Якщо ви працюєте на підставі публічного договору-оферти, досить один раз передати в банк Лист про договір-оферту. Інвойси або акти виконаних робіт надавати в банк не потрібно.
 3. Якщо ви працюєте за інвойсами, то передайте один раз в банк Лист для зарахування платежів за послуги й усі інвойси надалі зв’язуйте в «Приват24 для бізнесу» з цим листом.

Важливо знати

 • Шаблони листів доступні в меню «ЗЕД –> Валютні операції» –> «Договори» через кнопку «Скачати шаблон» в «Приват24 для бізнесу».
 • Передати документ до банку можна меню «ЗЕД –> Валютні операції» –> «Договори» через кнопку в «Додати договір», див. відео.

  • За операціями на незначні суми (<екв. 400 тис грн) наявність документів для проведення фінансової операції не потрібна але для аналізу фінансової діяльності клієнта та прийняття рішення про можливість або неможливість проведення фінансової операції Банк має право запросити будь-які додаткові документи.

У разі необхідності закріплений за вашим підприємством валютний спеціаліст зв’яжеться особисто з вами або відповідальним за ЗЕД на підприємстві.